Niezawodne podpory do szalunków

Wyposażenie swojej firmy budowlanej w niezbędne akcesoria jest kluczowe. Podczas stawiania domu czy innego budynku, należy zaopatrzyć się przede wszystkim w podpory do szalunków. Te dostępne w naszej ofercie są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich niezawodność. Taka podpora szalunkowa to solidny stały element konstrukcyjny. Dobrze przenosi całe obciążenie budynku. Warto zaopatrzyć się w takie podpory jak stemple budowlane. Są one tymczasowym elementem budowlanym i przydają się niezależnie od wielkości stawianego obiektu.

Podpory dopasowane do każdych potrzeb

Podpory stropowe występują w różnych rozmiarach. Dzięki temu łatwo dopasować je do konkretnych potrzeb. Dysponujemy następującymi wariantami podpór szalunkowych: 160-290 cm, 200-360 cm, 220-400 cm, 250-440 cm oraz 320-500 cm. Wybór jest więc duży. Podpory budowlane regulowane to idealna opcja, sprawdzająca się na każdej budowie bez względu na potrzebne wymiary. Umożliwia to szybkie i precyzyjne podparcie stropów, belek czy podciągów. Dzięki regulacji nie wymagają przycinania, w porównaniu z drewnianymi, co znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. Oferowane podpory szalunkowe są gwarancją najwyższej jakości w rozsądnej cenie.

Podpory na każdą budowę

Wszystkie podpory budowlane wyposażone są w płynną regulację za sprawą takich akcesoriów, jak mufa obrotowa oraz hak nastawny. Każdy może znajdzie u nas optymalne do swoich potrzeb podpory do szalunków. Wszystkie charakteryzuje duża solidność. Gwarantujemy zadowolenie z zakupionego lub wypożyczonego sprzętu. Należy wspomnieć, iż omawiane podpory szalunkowe wykonane zostały zgodnie z międzynarodową normą EN-1065, a dodatkowo ich parametry są potwierdzone przez certyfikat SIGMA KARLSRUHE GmbH. Kolejnym atutem jest także system zabezpieczający przed uszkodzeniem dłoni. Podpory budowlane to bezpieczne i skuteczne rozwiązanie. Dzięki temu, że są regulowane, można je z łatwością dostosować do swoich potrzeb. Skorzystaj z oferty i zamów już dziś!