WYNAJEM SZALUNKÓW

Wynajem szalunków budowlanych

 

Atrakcyjny wynajem szalunków dla każdego

Przez lata zakup wyposażenia był jedynym sposobem, w jaki przedsiębiorcy z branży budowlanej nabywali niezbędny sprzęt. Obecnie jednak sytuacja w tym zakresie wygląda zupełnie inaczej, a tym samym, coraz większą popularnością cieszą się szalunki na wynajem. Liczne zalety tego rozwiązania przekładają się na wzrost zainteresowania najmem narzędzi budowlanych. Szalunki budowlane na wynajem są używane, lecz sprawne technicznie. Przechodzą regularne przeglądy, dzięki czemu Klient nie musi obawiać się o ich bezproblemowe użytkowanie. Szalunki systemowe są idealnym rozwiązaniem na wielu budowach, a nie zawsze nasi Klienci mają je gdzie przechowywać, dlatego wynajem znacznie posłuży się ich wygodzie.

Wynajem szalunków – dlaczego się to opłaca?

Decyzja: „najem czy zakup sprzętu budowlanego” powinna zostać podjęta przez Klienta dopiero po przeanalizowaniu specyfiki prowadzonej działalności biznesowej, a także korzyści i zagrożeń związanych z każdym z tych wariantów. Warto jednak mieć na uwadze, że wypożyczenie sprzętu budowlanego to rozwiązanie, które niesie za sobą wiele zalet. Płyty szalunkowe i ich wynajem to przede wszystkim tańsza alternatywa dla kupna. Opłaca się to zwłaszcza wtedy, gdy firma w swojej codziennej pracy ich nie wykorzystuje. Systemy szalunkowe przeznaczone na wynajem poza śladami użytkowania nie różnią się niczym od nowych. Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług – z nami wynajem płyt szalunkowych jest niezwykle proste. Skorzystaj z wypożyczalni, ograniczając tym samym czas i pieniądze.

SZALUNKI STROPOWE:

Oferujemy kompletne systemy do szalowania stropów: nowe i używane podpory stropowe, dźwigary H20, poszycie szalunkowe, akcesoria szalunkowe.

Nasze systemy szalunkowe pozwalającą na szybkie i ekonomiczne szalowanie stropów o różnej geometrii.

Oferujemy sprzęt dla profesjonalistów

Gwarantujemy elastyczne warunki współpracy

Szanujemy czas naszych klientów

KBS Construction to jakość i gwarancja dobrze zrealizowanej inwestycji!

Dlaczego warto wynajmować wyposażenie do prac budowlanych i kiedy powinniśmy zdecydować się na wynajem?

Wynajem szalunków budowlanych to rozwiązanie, na które warto zdecydować się w szczególności w sytuacji, gdy firma remontowa lub budowlana nie zajmuje się zbyt często prowadzeniem prac polegających na szalowaniu. Kiedy istnieje taka potrzeba, sklejka szalunkowa wzięta w wynajem pozwala znacznie ograniczyć koszty stałe działalności biznesowej. Dla przedsiębiorcy każda oszczędność ma znaczenie w końcowym rozrachunku. Dzierżawa szalunków to naprawdę dobre rozwiązanie dla wielu firm, a formalności z tym związanych jest naprawdę niewiele. Przy wynajmie deskowania każdy proces budowy będzie znacznie ułatwiony. Działając jako wypożyczalnia płyt szalunkowych, dbamy o naszych klientów i ich budżet, a jednocześnie troszczymy się przy tym o środowisko naturalne. Zachęcamy do kontaktu w sprawie ustalenia szczegółów.

Najem czy zakup sprzętu do szalunku – co jest lepszym rozwiązaniem dla firmy?

Zamiast ponosić w danym okresie wysoki koszt związany z zakupem sprzętu do szalunku, lepiej przeznaczyć część budżetu na wynajęcie potrzebnego wyposażenia. Zaoszczędzone środki, między innymi dzięki szalunkom do betonu na wynajem, to rozwiązanie sprawdzające się przy krótkoterminowych i mniejszych zleceniach. Także sługa wypożyczalni szalunków do wykopów, często jest korzystniejsza od zakupu. Koszt zostanie dostosowany do czasu, na jaki wypożyczono sprzęt. Najem pozwala również uniknąć kosztów magazynowania. Jeśli okaże się, że prace trzeba wydłużyć, można zakończyć usługę najmu i wybrać zakup. Z usług firmy wynajmującej szalunki mogą korzystać Klienci z różnych części Polski. Możliwy jest wynajem szalunków w Krakowie, Łodzi czy Warszawie. Usługi wypożyczalni obejmują między innymi następujące usługi:


  • szalunki stropowe – wynajem,
  • szalunki fundamentowe – wynajem,
  • szalunki ścienne – wynajem.

Skontaktuj się z naszym doradca technicznym, pomoże wybrać dla Państwa firmy najlepsze warunki i formę finansowania