SZALUNKI UŻYWANE

Szalunki to niezbędne wyposażenie w przypadku konstrukcji betonowych. Aby mogła zostać wykonana konstrukcja fundamentowa, ścienna czy styropianowa, konieczne są prawidłowo dobrane szalunki. Pozwolą one uzyskać pożądany kształt podczas wylewania betonu. Coraz więcej firm decyduje się na wykorzystanie szalunków używanych. Jeśli są w dobrym stanie, nie przynosi to żadnej różnicy dla jakości prac budowlanych. Dla finansów firmy różnica jest natomiast znacząca i na plus.

Używane szalunki – na jakie korzyści możemy liczyć?

Obecnie zakup nowych narzędzi nie jest już tak popularny, jak kiedyś. Zdecydowanie się na płyty szalunkowe używane to zmniejszenie wydatków firmy. Jakość konstrukcji jest w tym przypadku taka sama, a koszty związane z zakupem płyt szalunkowych używanych znacznie mniejsze. Używane szalunki niewiele różnią się od nowych, widać jedynie ślady użytkowania. Mimo to są tak samo sprawne technicznie. Używane szalunki to naprawdę korzystne rozwiązanie. W wielu przypadkach też najbardziej logiczne. Czasem można liczyć na to, że ktoś szalunki stropowe używane wystawi na sprzedaż. Inna opcja to ich wypożyczenie na określony czas.

Szalunki używane – alternatywa dla kupowania nowych

Jeśli firma rzadko wykonuje prace z wykorzystaniem szalunków, warto rozważyć ich wynajem. Jest to dobry sposób na ograniczenie kosztów, nie tracąc na jakości wykonywanej pracy. Używane szalunki są w pełni sprawne technicznie, o co szczególnie dbamy, aby spełnić oczekiwania Klientów. Nie trzeba zatem martwić się o ich uszkodzenia itp. Oferowane szalunki używane są wciąż wytrzymałe. Regularnie sprawdzamy ich stan (w tym szalunków fundamentowych używanych), aby prace wykonywane z ich użyciem były jak najwyższej jakości. Używane szalunki stropowe niczym więc nie odbiegają pod kątem użyteczności od tych nowych. Jesteśmy też w stanie szybko dostarczyć je pod wskazany adres. Wynajem używanych szalunków stropowych to opłacalne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które chcą skorzystać z tych systemów jednorazowo.

img15

Dźwigar H20 używany

Dźwigary używane, mix producentów – Pfeifer, Lana, Kaufman Dźwigary spokojnie posłużą jeszcze na kilku budowach

img15

Dźwigar H20 PFEIFER używany

Topowy producent. Stan bardzo dobry – spokojnie posłuży jeszcze na kilka lat                

img15

Dźwigar H20 Kaufman używany

Topowy producent. Stan dobry – spokojnie posłuży jeszcze na kilka lat                

img15

Podpora malowana 10 KN używana

Włoska produkcja. Podpora regenerowana – odmalowana                

img15

Podpory ocynkowane 20 KN używane

Podpory topowych producentów : Peri, Doka, Hunnebeck. Wszystkie podpory działające w 100%.                 

img15

Podpora DOKA EUREX 350 używana

Podpora topowego producenta DOKA. Najwyższa jakość wykonania.                

img15

Podpora DOKA EUREX 550 używana

Podpora topowego producenta DOKA. Najwyższa jakość wykonania.                

img15

Podpora PERI PEP 300 używana

Podpora topowego producenta PERI. Najwyższa jakość wykonania.                 

img15

Podpora PERI ERGO D 350 używana

 Podpora topowego producenta PERI. Najwyższa jakość wykonania.                

Używane sklejki do szalunków

Sklejkę szalunkową można również zamówić jako używaną. Taka identycznie spełni swoją rolę w budowaniu całych konstrukcji potrzebnych na budowie. Te materiały są konieczne do stworzenia pożądanych kształtów na wylewce. Każda sklejka używana dostępna u nas jest cyklicznie sprawdzana pod kątem ewentualnych uszkodzeń. Również blaty szalunkowe przechodzą tę samą procedurę. Narzędzia z drugiej ręki są tak samo wystarczające, jak nowe, zwłaszcza gdy pochodzą od renomowanych producentów, jak ma to miejsce z oferowanymi przez nas blatami szalunkowymi używanymi. Czasem nie warto wprowadzać nowych produktów, a skorzystać z ofert firm wynajmujących dany sprzęt. Szalunki ścienne jako narzędzia używane w budownictwie są dość powszechnym materiałem branym pod wynajem. Ich żywotność jest stosunkowo długa, dlatego one także nadają się do wielokrotnego użytku.

Nie tylko szalunki – używany sprzęt

Przygotowanie do działań konstrukcyjnych wymaga konkretnego sprzętu. Oprócz samych szalunków używanych należy zaopatrzyć się więc również w inne akcesoria szalunkowe, które z pewnością ułatwią wykonywane podczas budowy prace. W tym przypadku również nie muszą być one fabrycznie nowe. Używane podpory stropowe są w stanie służyć przy wielu konstrukcjach. Docenią je nie tylko realizatorzy projektu, ale także właściciele np. stawianego domu. Również używane stemple stropowe spełnią swoją funkcję. Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych wynajmem.

Leasing operacyjny

Wszystkim naszym klientom proponujemy finansowanie zakupionego u nas sprzętu budowlanego w formie LEASINGU, która jest najszybszą, najbardziej efektywną jak również najtańszą formą finansowania.