Sklejka szalunkowa topolowa 21x1250x2500 klasa 1 

Sklejka topolowa jest najpopularniejszym poszyciem szalunkowym. Lekka i łatwo poddająca się obróbce konstrukcja gwaranuje sprawną pracę z tym materiałem. Sklejka topolowa, wykonywana z forniru z tego drewna, zapewnia stabilność i wytrzymałość konstrukcji. Materiał pokryty jest filmem fenolowym, a w naszym asortymencie dostępna jest czarna i brązowa płyta szalunkowa. Cały czas rozszerzamy swoją ofertę, dopasowując ją wedle potrzeb klientów. Sprawdzają się one na wielu inwestycjach na terenie całej Polski. Płyta szalunkowa – czarna bądź brązowa, to produkt niezbędny na każdej budowie.

Materiał pokryty jest filmem fenolowym w kolorze czarnym lub brązowym.
Brzegi sklejki dodatkowo zabezpieczone są farbą akrylową co zabezpiecza wilgoci.

Sklejka topolowa produkowana jest w Chinach, dzięki współpracy z największymi fabrykami jesteśmy w stanie dostarczyć najlepszej jakości poszycie szalunkowe w atrakcyjnych cenach.

  • Rozmiary: 21x1250x2500 mm
  • Grubość: 21mm

Czarna i brązowa sklejka szalunkowa

Brzegi sklejki budowlanej dodatkowo zabezpieczone są czarną farbą akrylową, co zabezpiecza materiał przed przedostawaniem się wilgoci. Produkt dostępny jest w rozmiarze 21x1250x2500 mm o grubości 21 mm. Czarna sklejka szalunkowa sprawdza się w każdych warunkach, dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów. Produkowana jest ona w Chinach, dzięki współpracy z największymi fabrykami jesteśmy w stanie dostarczyć najlepszej jakości poszycie szalunkowe w atrakcyjnych cenach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w imporcie sklejek, dlatego dzięki renomowanym producentom możemy Państwu dostarczyć sklejki najwyższej jakości.

Nasze sklejki szalunkowe sprawdzone są na wielu inwestycjach w całej Polsce !

ZOBACZ TEŻ INNE PRODUKTY

img15

Płyta Trójwarstwowa nieokuwana klasa 1

img15

Płyta Trójwarstwowa okuwana klasa 1 okucie C

img15

Płyta Trójwarstwowa okuwana klasa 1 okucie E

img15

Płyta Trójwarstwowa nieokuwana klasa 2 (czerwona)

Leasing operacyjny

Wszystkim naszym klientom proponujemy finansowanie zakupionego u nas sprzętu budowlanego w formie LEASINGU, która jest najszybszą, najbardziej efektywną jak również najtańszą formą finansowania.