Sklejka szalunkowa topolowa 21x1250x2500 Recykling

Sposób na recykling – solidna sklejka topolowa

To najpopularniejsze poszycie szalunkowe. Jest lekka i łatwo poddaje się obróbce. Wykonywanie sklejki z forniru topolowego, zapewnia stabilność i wytrzymałość konstrukcji. W sklejce recyklingowanej pierwsze 3 forniry są nowe, natomiast rdzeń stanowią te pochodzące z recyklingu. Ponadto materiał pokryty jest filmem fenolowym w kolorze czarnym lub brązowym. Brzegi sklejki dodatkowo zabezpieczone są farbą akrylową, dzięki czemu materiał jest dodatkowo chroniony przed przedostawaniem się wilgoci. Sklejka topolowa o grubości 21 mm jest dostępna w rozmiarze 21x1250x2500 mm.

Jakość w duchu eco – lekka sklejka topolowa

Sklejka topolowa produkowana jest w Chinach, a dzięki współpracy z największymi fabrykami jesteśmy w stanie dostarczyć najlepszej jakości poszycie szalunkowe w atrakcyjnych cenach. Nasze sklejki szalunkowe są sprawdzone już na wielu inwestycjach w całej Polsce. Lekka, a zarazem wytrzymała sklejka topolowa to rozwiązanie w duchu eco, które pozwoli na optymalną pracę monterów, którzy swobodnie mogą się po niej poruszać.

  • Rozmiary: 21x1250x2500 mm
    Grubość: 21mm

Nasze sklejki szalunkowe sprawdzone są na wielu inwestycjach w całej Polsce !

ZOBACZ TEŻ INNE PRODUKTY

img15

Płyta Trójwarstwowa nieokuwana klasa 1

img15

Płyta Trójwarstwowa okuwana klasa 1 okucie C

img15

Płyta Trójwarstwowa okuwana klasa 1 okucie E

img15

Płyta Trójwarstwowa nieokuwana klasa 2 (czerwona)

Leasing operacyjny

Wszystkim naszym klientom proponujemy finansowanie zakupionego u nas sprzętu budowlanego w formie LEASINGU, która jest najszybszą, najbardziej efektywną jak również najtańszą formą finansowania.